
Olomoucko slaví! Výjimečná sezona s medailovým puncem
Exkluzivní sezonu v Kooperativa NBL zakončili basketbalisté BK Olomoucko stylově. Na domácí…
foto: archiv redakce
27. 09. 2024 - 20:42
Kulturista Patrik Šerý podstoupil na Kapverdských ostrovech soustředění spojené s podzimní přípravou na závody ve městě Santa Maria. Tréninky byly dva denně po celou dobu pobytu.
Vždy silový s kardiem dopoledne po dohodě s místními rybáři a jeho ženou. Tahání rybářských lodí na břeh, kdy bylo zapojeno čtrnáct místních. Patrika dali do čela na udávání tempa spojené s přímým tahem a směrem. V průběhu časového rozmezí jedné hodiny vytáhli na břeh pět až šest lodí, kdy pauza nepřesáhla jednu až dvě minuty za teploty ve stínu 32 a na slunci i přes 50 stupňů Celsia.
Odpoledne byl druhý trénink v Santa Marii v místním dost obyčejným venkovním gymu, kde bylo potřeba dost improvizovat. Pak byla možnost ještě využít hotelového zázemí, kde byla jedna multifunkční věž, což oproti venkovnímu gymu a letním teplotám byla procházka rájem. Každopádně je zde vše postaveno na podmínkách pro Evropana dost chabých, ale ten kdo opravdu chce tak i z toho mála vytěží maximum.
Exkluzivní sezonu v Kooperativa NBL zakončili basketbalisté BK Olomoucko stylově. Na domácí…
Bezmála třicet soutěží proběhne od čtvrtka do neděle na olomouckém kolbišti areálu Equine Sport…
Nejdůležitější utkání sezony čeká basketbalisty BK Olomoucko. Za stavu 1:0 na zápasy přivítají v…
Skvělým týmovým a takticky vyspělým výkonem ovládli basketbalisté BK Olomoucko první utkání o třetí…
Kulturista z Hané Patrik Šerý se o víkendu účastnil závodu IFBB Diamond Cup Czechia. Ostřílený…
Bitvu o historickou medaili odstartují basketbalisté BK Olomoucko. První souboj o konečné třetí…