
V Přerově chrání seniory detektory: projekt města pokračuje
Přerov - Přerovská radnice se již druhý rok po sobě rozhodla posílit bezpečnost starších obyvatel a…
foto: Archiv redakce
07. 09. 2020 - 14:37
V dnešním zasedání města Olomouce se znovu stal zastupitelem Antonín Staněk - bývalý ministr kultury, který nahradil ve funkci nahradil Jitku Weiermüllerovou, která se mandátu vzdala.
Na dnešním zastupitelstvu Staněk složil slib. Už před časem Staněk avizoval, že se ve své funkci chce zaměřit na velké investice, které byly prozatím odloženy. „Naskakuji do rozjetého vlaku, ve kterém ČSSD sedí v opozičních lavicích. Už tím je moje působení v zastupitelstvu limitované, ale určitě chci najít argumenty a podporu pro pokračování projektu prodloužení tramvajové trati a skutečné nastartování kroků k reálné rekonstrukci zimního stadionu,“ řekl pro Deník Antonín Staněk.
Weiermüllerová na svou funci rezignovala 10. července. Odchod zvažovala delší dobu především kvůli zdravotním důvodům. Jmenováním Staňka si sociální demokraté udrželi dva členy v zastupitelstvu.
>>Více se o Staňkovi a jeho minulosti můžete dočíst v našem starším článku<<
Přerov - Přerovská radnice se již druhý rok po sobě rozhodla posílit bezpečnost starších obyvatel a…
Olomouc – Ode dneška, neděle 1. června, čeká obyvatele Olomouce i návštěvníky města ne zrovna…
Olomouc - Dnes se teploty konečně vyšplhaly nad 25 stupňů a od neděle začíná v centru Olomouce…
Olomouc - Centrum Olomouce opět oživila zajímavá instalace. Ve čtvrtek 29. a v pátek 30. května…
Stovky masožravých rostlin, největší kolekce úchvatných rosnatek ze celou historii výstavy,…
Kvůli špatnému technickému stavu je 12 let stará rozhledna na vrchu Velký Kosíř už od října 2023…