Rodiny mohou získat podporu na dětské tábory i kroužky
Druhá letošní výzva Fondu pomoci olomouckým dětem začala 1. července. Rodiny s nižšími příjmy mohou…
foto: HZS ČR - Olomoucký kraj, Policie ČR
20. 10. 2021 - 08:23
Dnes brzy ráno zasahovali olomoučtí hasiči, záchranáři i policisté u dopravní nehody na Velkomoravské ulici. Jeden člověk se pri střetu osobního a nákladního auta zranil.
"Po střetu osobního a nákladního vozidla jsme na ulici Velkomoravská v Olomouci vyprostili zraněnou osobu a předali do péče zdravotnické záchranné služby," stojí ve zprávě hasičů na jejich twitteru.
Hasiči následně likvidovali únik kapalin, které přečerpávali do náhradních nádob. Nakonec ještě pomohli s přípravou na snadný odtah vozidel.
Na místě zasahovala také policie, její mluvčí následně o nehodě informovala v tiskové zprávě.
"Podle prvotních informací měla čtyřiatřicetiletá řidička osobního automobilu Škoda Octavia z dosud nezjištěných příčin najet do protisměru, kde se čelně střetla s nákladním vozidlem DAF. Při dopravní nehodě došlo ke zranění mladé řidičky, kterou zdravotníci převezli do Fakultní nemocnice Olomouc," uvedla mluvčí policie Petra Vaňharová.
Druhá letošní výzva Fondu pomoci olomouckým dětem začala 1. července. Rodiny s nižšími příjmy mohou…
Zubří stádo v olomoucké zoo na Svatém Kopečku se rozrostlo hned o dvě mláďata. „Zatímco první se…
Olomoučtí radní schválili soubor změn parkovací politiky. Podle radních mají zpřehlednit systém…
Dlouhotrvající sucho a mimořádně nízké průtoky ve vodních tocích přiměly olomoucký vodoprávní…
Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození velmi vzácných mláďat pandy červené. A rovnou dvou!…
Zájemci o technické vzdělání už nebudou muset za vysokoškolským studiem v tomto oboru odcházet mimo…