Rodiny mohou získat podporu na dětské tábory i kroužky
Druhá letošní výzva Fondu pomoci olomouckým dětem začala 1. července. Rodiny s nižšími příjmy mohou…
foto: MP Olomouc
07. 06. 2021 - 20:00
Do regálů se nedostalo v jednom z olomouckých hypermarketů zboží, které se rozhodl posvačit brigádník během noční směny.
"Dnes před druhou hodinou ranní byla hlídka vyslána do jednoho z olomouckých hypermarketů, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Na místě se strážníci od ostrahy dozvěděli, že muž jako agenturní pracovník zkonzumoval potraviny určené k prodeji a nemá je jak uhradit," prozradil mluvčí strážníků Petr Čunderle.
Dotyčný pracovník chtěl navíc po pracovní době z prodejny odnést čokoládový krém, který měl ukrytý v bundě.
"Podezřelý muž se na místě ke všemu přiznal a pro podezření z přestupku bude celá věc oznámena správnímu orgánu k dalšímu řešení. Na takovou brigádu muž asi dlouho nezapomene," doplnil Čunderle.
Druhá letošní výzva Fondu pomoci olomouckým dětem začala 1. července. Rodiny s nižšími příjmy mohou…
Zubří stádo v olomoucké zoo na Svatém Kopečku se rozrostlo hned o dvě mláďata. „Zatímco první se…
Olomoučtí radní schválili soubor změn parkovací politiky. Podle radních mají zpřehlednit systém…
Dlouhotrvající sucho a mimořádně nízké průtoky ve vodních tocích přiměly olomoucký vodoprávní…
Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození velmi vzácných mláďat pandy červené. A rovnou dvou!…
Zájemci o technické vzdělání už nebudou muset za vysokoškolským studiem v tomto oboru odcházet mimo…