Fotbalisté SK Sigma ztratili doma s Boleslaví
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se napravit dojem z planého výkonu z první kola Chance Ligy příliš…
foto: Petr Pelíšek
22. 11. 2020 - 19:41
Po obnovení soutěží po koronavirové pauze se v extraligovém derby střetly volejbalistky Olomouce a Přerova. V hanáckém derby slavil snadné vítězství favorit, jenž po necelé hodině hry smetl svého soupeře 3:0.
V úvodním setu se domácí favorit ihned dostal do vedení (5:2, 9:4), které postupně navyšoval (17:8) a výsledkem bylo konečné vítězství o deset míčů. Podobně se vyvíjelo také druhé dějství (7:3, 11:5) a Přerov tentokrát uhrál dokonce o jeden bod méně. A obraz hry se nezměnil ani ve třetím dějství. Za stavu 3:0 přišel první oddechový čas hostů, ten ovšem průběh nezvrátil. Po výsledku 25:12 a 3:0 bylo hotovo.
„Z našeho pohledu se jednalo o povinné vítězství, soupeř nás při vší úctě k němu příliš neprověřil. Holky odehrály utkání koncentrovaně a velmi dobře útočně. Útok na 54 procentech je prakticky na úrovni mužských soutěží,“ řekl Petr Zapletal, trenér VK UP Olomouc.
„Zápas dopadl tak, jak asi měl. Rozhodně se nechci vymlouvat na současnou situaci. Byli jsme ve všech činnostech horší než soupeř. Možná bychom si všichni měli uvědomit, co je to profesionální přístup,“ řekl Radim Vlček, trenér Přerova,
VK UP Olomouc – Volejbal Přerov 3:0 (25:15, 25:14, 25:12)
Rozhodčí: Trumpeš, Velinov. Hráno bez diváků
VK UP Olomouc: Valková, Nová, Stümpelová, Pilepič, Schlegel, Madsen, libero Zilberman. Střídala: Kamidinová.
Přerov: Zatloukalová, Polášková, Boudová, Diatková, Šádková, Benediktová, libero Kulová. Střídaly: Kotlabová, Dlouhá, Semerádová.
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se napravit dojem z planého výkonu z první kola Chance Ligy příliš…
Poprvé doma v novém soutěžním ročníku budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 2. kole Chance…
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…
V přípravě na novou sezonu byli dva hráči SK Sigma Olomouc s týmem 1: FC Slovácko. Nyní už je o…
Pauza je pryč, jde se do ostrých zápasů. Fotbalistům SK Sigma Olomouc odstartuje nová sezóna Chance…
Povedenou přípravu na novou sezónu Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Sehráli v…