Czech Tour čeká nejtěžší ročník v historii a posun do elitní spol
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
foto: fotbal.cz
22. 03. 2021 - 13:50
Česká reprezentace musela těsně před začátkem prvního letošního srazu udělat v nominaci několik změn. Kvůli zranění budou chybět Ondřej Kolář, Tomáš Kalas a Alex Král. Dodatečnou pozvánku dostal stoper Václav Jemelka, odchovanec SK Sigma. V kádru je tak aktuálně pětadvacet hráčů. Uvedl to server fotbal.cz.
Jemelka má na kontě dva reprezentační starty. V září nastoupil proti Skotsku za tým, který narychlo vznikl po rozpuštění původního mužstva. A v listopadu byl v základní sestavě proti Německu v přípravném utkání. Je stále hráčem SK Sigma Olomouc, do konce sezony je na hostování v belgickém OH Leuven, kde pravidelně nastupuje.
V nominaci je i brankář SK Sigma Olomouc Aleš Mandous, také stoper David Zima, odchovanec Sigmy, který už je od loňského února hráčem Slavie Praha.
Česká reprezentace tento týden vstoupí do kvalifikace o postup na mistrovství světa 2022. Ve středu od 20:45 nastoupí na neutrálním hřišti v Lublinu proti Estonsku, v sobotu doma v Sinobo Stadium vyzve Belgii a příští týden v úterý zakončí sraz ve Walesu.
Aktuální kádr:
Brankáři: Mandous, Pavlenka, Vaclík.
Obránci: Bořil, Coufal, Čelůstka, Holeš, Jemelka, Kadeřábek, Kúdela, Matějů, Zima.
Záložníci: Barák, Darida, Jankto, Masopust, Pavelka, Pešek, Provod, Malínský, Souček.
Útočníci: Krmenčík, Pekhart, Schick, Vydra.
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…