Sigma se pojede soustředit do Rakouska
Přípravu na nový soutěžní ročník zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc v pondělí 22. června. První…
foto: Petr Pelíšek
21. 05. 2022 - 20:01
Ve třiadvacátém kole divizní skupiny E si fotbalisté FK Nové Sady poradili doma se Stráním. Po první půlce sice prohrávali, ale pak soupeře rozdrtili.
Zápas pro domácí nezačal dobře. V 10. minutě si dali vlastní branku, prohrávali a to je trošku rozhodilo. Do konce první půlky se pak Sady nějak nemohly dostat do potřebného tempa. Což bylo ve druhém poločase jinak. V 50. minutě srovnal po centru Ruse Drábek. A po hodině hry už Hanáci vedli. První střelu Kucharčuka ještě brankář kryl dobrým zákrokem, ale na jeho dorážku hlavou už neměl. Pak měly Novosady několik vyložených šancí, ale na definitivu výsledku si musely ještě počkat. Až do poslední desetiminutovky. A pak to byl uragán. Postupně se trefili Kucharčuk, Lužný a Rus, a nakonec z toho byla jednoznačná výhra.
FK Nové Sady – Strání 5:1 (0:1)
Branky: 60. a 80. Kucharčuk, 50. Drábek, 87. Lužný, 90+3 Rus - 10. vlastní Opatřil. Rozhodčí: Lukašík – Fryč, Čampišová. ŽK: Leskovjan. Diváci: 394.
Nové Sady: Kofroň – Hirsch, Krátký, Popelka, Opatřil (87. Dokoupil)– Sobek (67. Marčík), Fládr (80. Bláha), Rus, Ždánský (87. Košůtek)– Kucharčuk, Drábek (80. Lužný). Trenér Rostislav Sobek.
Přípravu na nový soutěžní ročník zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc v pondělí 22. června. První…
Pavel Hapal zůstává. Prvoligový SK Sigma Olomouc oznámil obsazení postu trenéra pro nový soutěžní…
První letní posilou Sigmy Olomouc je islandský útočník Hilmir Rafn Mikaelsson z norského Vikingu…
V závěru minulého ročníku Chance Ligy zmizel znenadání ze základní sestavy SK Sigma Olomouc obránce…
Již 113. ročník Pražských primátorek přinesl bohatou medailovou radost sportovcům z Veslařského…
Na olomoucké Horní náměstí se v sobotu v rámci již 16. 1/2Maratonu a doprovodných běhů v rámci…