Czech Tour čeká nejtěžší ročník v historii a posun do elitní spol
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
foto: Petr Pelíšek
29. 01. 2020 - 17:00
Fotbalistky SK Sigma Olomouc mají za sebou první přípravné utkání. Hrály proti neobvyklému soupeři, v Šumperku proti starším žákům.
„Před utkáním jsme si vytyčili cíle, kterých se nám povedlo dosáhnout. Komunikace, odvaha v kombinaci a hlavně neustálý pohyb. Samozřejmě proti klukům to bylo těžké, ale holky se snažily proti okamžitému presinku a fyzicky vyspělému soupeři bojovat, povzbuzovaly se a táhly za jeden provaz. Musím je pochválit, že i za rozhodnutého stavu jezdily naplno. Do utkání nastoupily i některé dorostenky a ukázaly, že mají v budoucnu týmu co dát. Sice tam byly taktické chyby, ale právě proto chceme hrát těžká utkání, abychom na nich mohli pracovat a odstraňovat je,“ řekl trenér SK Sigma Ondřej Fojtík.
Další přípravný zápas hrají fotbalistky SK Sigma Olomouc v Pardubicích v sobotu 1. února od 12.30,
FK Šumperk U 15 - SK Sigma Olomouc 8:0
SK Sigma: Bednaříková - Vykopalová, Muláková, Houdková, Makošová - Štajgrová, Koudelková - Vajdíková, Brudná, Lukaštíková – Knápková. Střídaly: Uličná, Skopalová. Trenér Ondřej Fojtík.
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…