
Koutný Sigmu podržel, Vašulín rozhodl
Vítězný vstup do Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Uherském Hradišti museli…
foto: sigmafotbal.cz
22. 07. 2025 - 19:47
Vedení SK Sigma Olomouc chce odstartovat novou éru olomouckého fotbalu se vším všudy. Proto se rozhodlo zrušit dosavadní zákazy vstupu na stadion, které byly v minulosti uloženy. Vyhlášená „amnestie“ se týká těch fanoušků, kterým udělil v minulosti zákaz klub.
„Nechceme s sebou vláčet minulost. Rozhodli jsme se udělat tlustou čáru a dát všem fanouškům příležitost začít znovu. Ti, kterých se zrušení zákazů týká, mají možnost ukázat, že dokážou být součástí klubu a jeho podpory pozitivním a respektujícím způsobem. Je to nová šance – věříme, že ji využijí správně,“ řekl předseda představenstva Ondřej Navrátil.
„Fandění v sektoru hostů, které jsme viděli a slyšeli v neděli při vítězném zápase na Slovácku, bylo perfektní. Věřím, že to byl povedený první krok a že minimálně podobnou jednotnou podporu uvidíme i v sobotu na Andrově stadionu v zápase s Duklou,“ doplnil Navrátil.
Utkání druhého kola Chance Ligy začne na Andrově stadionu v sobotu 26. července od 17 hodin. Vstupenky jsou v prodeji přes Ticketportal.
Zároveň se stále prodávají také permanentky, díky kterým získají fanoušci právo přednostního nákupu vstupenek na všechny evropské zápasy (2 ks vstupenek na každou permanentku). Na srpnový duel v předkole Evropské ligy pak dostanou 50% slevu.
Vítězný vstup do Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Uherském Hradišti museli…
Do ligového ročníku 2025/26 vstoupí fotbalisté Sigmy Olomouc v neděli 20. července utkáním na…
Na Andrově stadionu se po změně majitele a mocném posilování kádru měn také nejvyšší vedení. SK…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou poslední přípravné utkání. Generálku na novou sezónu…
Už jen jeden zápas a je tady liga! Poslední přípravu před novým soutěžním ročníkem sehrají…
Fotbalová Sigma Olomouc bude hrát v novém soutěžním ročníku evropské poháry. Zápasů bude mnoho,…