Živé pasti 2024

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

12. 04. 2024 - 07:00

Fanoušci sportu na Olomoucku budou mít další plnohodnotný víkend. Fotbalové soutěže pokračují, Sigma hraje v neděli doma proti Jablonci. A již v pátek budou basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko bojovat o postup do čtvrtfinále play-off. Stačí si jen vybrat.

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – Jablonec (NE, 15.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1.SK Prostějov – Táborsko (SO, 10.30)

DIVIZE E
FK Nové Sady – Bzenec (SO, 15.30)
Šternberk – Vsetín (SO, 15.30)
Přerov – Rýmařov (SO, 15.30)

DIVIZE F
Jeseník – Bílovec (SO, 15.30)
Šumperk – Břidličná (NE, 15.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Postřelmov – Konice (SO, 12.30)
Určice – Želatovice (SO, 15.30)
Mohelnice – Litovel (SO, 15.30)
Bělotín – Bohuňovice (SO, 15.30)
Brodek u Přerova – Medlov (NE, 15.30)
Lipová – Velké Losiny (NE, 15.30)
Dolany – Čechovice (NE, 15.30)
Zábřeh – Rapotín (NE, 15.30)

I.A třída, skupina A
1.FC Olešnice – Loštice (SO, 15.30)
Náměšť na Hané – Libiina (SO, 15.30)
Bernartice – Lesnice (SO, 15.30)
Plumlov – Bludov (SO, 15.30)
Paseka – Protivanov (SO, 15.30)
Šternberk B – Maletín (NE, 15.30)
Troubelice – Pivín (NE, 15.30)

I.A třída, skupina B
Kralice – Želatovice B (SO, 10.30)
Lipník n. B. – Bělkovice (SO, 15.30)
FK Nové Sady B – Hlubočky (NE, 10.00)
Velká Bystřice – Slatinice (NE, 15.30)
Kovalovice – Chválkovice (NE, 15.30)
Beňov – Opatovice (NE, 15.30)
FC Sigma Hodolany – Slavonín (NE, 15.30)

I.B třída, skupina A
Horní Moštěnice – Hustopeče (SO, 15.30)
Ústí – Újedzec (NE, 10.00)
Tovačov – Brodek u Prostějova (NE, 15.30)
Radslavice – Klenovice (NE, 15.30)
Vrchoslavice – Troubky (NE, 15.30)
Otaslavice – Domaželice (NE, 15.30)
Dub n. M. – Mostkovice (NE, 15.30)

I.B třída, skupina B
Olšany – Pňovice (SO, 15.30)
Haná Prostějov – Hněvotín (SO, 15.30)
Chomoutov – Černovír (SO, 15.30)
Moravský Beroun – Haňovice (SO, 15.30)
Sigma Lutín – Lužice (NE, 15.30)
Velký Týnec – Vícov (NE, 15.30)
Kožušany – Doloplazy (NE, 15.30)

I.B třída, skupina C
Nový Malín – Javorník (SO, 15.30)
Řetězárna – Bohdíkov (SO, 15.30)
Velké Losiny B – Ruda nad Moravou (SO, 15.30)
Zvole – Štíty (SO, 15.30)
Písečná – Sudkov (SO, 15.30)
Zlaté Hory – Oskava (SO, 15.30)
Žulová – Mikulovice (NE, 14.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Červenka – Odrlice (SO, 15.30)
Blatec – Štěpánov (SO, 15.30)
Grygov – Horka nad Moravou (SO, 15.30)
Štarnov – Dlouhá Loučka (SO, 15.30)
Příkazy – Hlubočky B (NE, 13.00)
Střelice – Chválkovice B (NE, 15.00)
Bohuňpvice B – Šumvald (NE, 15.30)
Drahanovice – Přáslavice (NE, 15.30)

III.třída
Těšetice – Slatinice B (SO, 15.30)
Babice – Mladeč (SO, 15.30)
Nemilany – Libavá (SO, 15.30)
Slavonín B – Velký Újezd (SO, 15.30)
Mlaějovice – Hraničné Petrovice (SO, 15.30)
Újezd u Uničova – Nedvězí (NE, 15.30)
Příkazy – Huzová (NE, 15.30)

IV. třída
Drahlov – Náklo (SO, 15.30)
Jiříkov – Jívová (SO, 15.30)
Moravská Huzová – Střeň ((SO, 15.30)
Králová – Sigma Lutín B (NE, 13.00)
Hnojice – FC Sigma Hodolany (NE, 15.30)
Tršice – Nová Hradečná (NE, 15.30)

BASKETBAL
Kooperativa NBL
BK REDSTONE Olomoucko – USK Praha (PÁ, 18.00, Čajkaréna)

VOLEJBAL
Extraliga žen
TJ Sokol Šternberk – České Budějovice (SO, 18.00, NE, 14.00)

Další články