Fotbalisté SK Sigma mají nového trenéra, Janotku nahradil Hapal
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
foto: dynamocb.cz
13. 08. 2019 - 22:35
Kádr SK Sigma Olomouc je o jedno jméno užší. Na Andrově stadionu skončil stoper Roman Polom, přestoupil do Dynama České Budějovice. V podvečer o tom informoval jihočeský klub na svém webu.
Polom se v Budějovicích zapojil do tréninkového procesu dnes ráno. Během dne došlo k uzavření formalit spojených s jeho přesunem, v Dynamu podepsal smlouvu na dva roky.
Polom začal fotbalovou kariéru v rodném Sokolově, odkud ještě v dorosteneckém věku zamířil do pražské Sparty. V sezóně 2008/09 byl kapitánem mládežnického týmu do devatenácti let, který získal ve své kategorii mistrovský titul. Krátce pak působil i v A-týmu Sparty, nejčastěji ale nastupoval za rezervní tým. Od léta 2014 hostoval na Dukle a později přestoupil do Mladé Boleslavi. První ligu si zahrál také v Hradci Králové a poslední dvě sezony hrál za Sigmu Olomouc. V nejvyšší soutěži má na svém kontě šedesát zápasů, ve kterých zaznamenal tři trefy.
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…
Po reprezentační přestávce se opět rozjede fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc bude hrát,…
Etická komise Fotbalové asociace České republiky (FAČR) zahájila 47 disciplinárních řízení, a to…