
Po třinácti letech zase pohár, Sigma nedala Spartě šanci
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se finále MOL Cupu povedlo parádně. Zatímco v Chance Lize se střelecky…
foto: Petr Pelíšek
29. 08. 2023 - 15:00
Fotbalisté SK Sigma Olomouc vstoupí do druhé nejvýznamnější domácí soutěže poslední srpnovou středu. To je čeká zápas 2. kola MOL Cupu v Třinci (16.30).
Nedělní výhrou nad Libercem se Sigma opět posunula na třetí místo tabulky. „Chvilku si to užijeme, ale pak zase rychle z hrušky dolů. Ve středu nás čeká pohárové utkání v Třinci, které určitě nebude jednoduché. Je před námi ještě strašně moc zápasů. Když do dalších nepůjdeme s pokorou, tak se nikam neposuneme,“ řekl Václav Jílek, trenér SK Sigma.
Zápas FK Třinec versus SK Sigma Olomouc začne ve středu 30. srpna v 16.30. Jako hlavní rozhodčí byl delegován Filip Kotala, asistovat na pomezí mu budou Radim Dresler a Jakub Bureš.
Jak nastoupí:
Třinec: Fabisz – Omasta, Brak, Maksić, Vlachovský – Bouguetouta, Samiec, Zinhasović, Clement – Machuča, Holík. Trenér Roman West.
SK Sigma: Macík – Chvátal, Beneš, Matys, Sláma – Navrátil, Fortelný, Pospíšil, Vodháněl, Zmrzlý – Juliš. Trenér Václav Jílek.
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se finále MOL Cupu povedlo parádně. Zatímco v Chance Lize se střelecky…
Ve finále MOL Cupu se na Andrově stadionu utkají Sigma Olomouc a Sparta. Přímý přenos včetně…
Anglický týden se středečním vloženým finále MOL Cupu nezahájili fotbalisté SK Sigma Olomouc…
Ve 2. kole nadstavbové skupiny Chance Ligy O titul se fotbalistům SK Sigma Olomouc zadařilo mnohem…
V jednadvacátém kole moravské skupiny 1. ligy starších žákyň hrály fotbalistky SK Sigma Olomouc ve…
Vysokou prohrou pro SK Sigma Olomouc skončilo první utkání nadstavbové části Chance Ligy. Na…