Lanýžové degustační menu

Rozdrtily soupeře Fotbalistky SK Sigma daly v Teplicích devět gólů

Fotbalistky SK Sigma daly v Teplicích devět gólů

13. 10. 2024 - 18:55

Fotbalistky SK Sigma Olomouc pokračují v podzimní jízdě. Zápas 9. kola v Teplicích vyhrály vysoko 9:0, hattrickem se blýskla Eliška Kretschmann. Hanačky připsali páté vítězství v řadě, to při skóre 28:2, v tabulce jsou čtvrtém místě.

Sigma vedla od deváté minuty a pak prakticky rozhodla v závěru prvního poločasu, když nastřílela tři branky a do šaten šla za stavu 0:5 pro hosty. Když pak po hodině hry završila Eliška Kretschmann hattrick a dala na 6:0, nebylo už nic, co by mohlo Hanačky připravit o další vysokou výhrou.

FK Teplice – SK Sigma Olomouc 0:9 (0:5)

Branky: 9., 44. a 58. Kretschmann, 39. a 68. Ka. Hegrová, 26. Sandhu, 45+2. Novotná, 79. Veselá, 90+2. Furiková. Rozhodčí: Plátková – Dormišerová, Svobodová. ŽK: Drbalová – Novotná, Sandhu. Diváci: 55.

SK Sigma: Beránková – Zomberová (46. Kotalová, 66. Veselá), Štěpánová, Planičková, Rédová, Kr. Hegrová, Ka. Hegrová, Furiková, Krestchmann, Novotná (66. Nevtípilová), Sandhu (66. Kopečková). Trenér Miloslav Novotný.