Kulturista Patrik Šerý získal v Římě pět medailí
Kulturista Patrik Šerý má za sebou další povedený start v cizině. Vyrazil na světový závod IFBB…
foto: Petr Pelíšek
27. 10. 2020 - 15:22
Nižší fotbalové soutěže všech věkových kategorií už se v letošním roce hrát nebudou. Vzhledem k neustále se měnícím vládním opatřením o tom dnes rozhodl Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky.
„VV FAČR schvaluje, že se soutěžní ročník 2020/21, ohledně mistrovských a pohárových soutěží, vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace, přerušuje do dne 31. 12. 2020 do 23:59 hod. Po dobu přerušení nejsou řídící orgány soutěže oprávněny schválit konání mistrovských a pohárových utkání,“ píše se v komuniké z dnešního distančního zasedání výkonného výboru.
To v praxi znamená, že do konce roku už se nebude hrát nic, kromě profesionálních soutěží. První a druhá liga by ještě mohly hrát, Ligová fotbalová asociace o tom nyní jedná s vládními činiteli. Česká republika je totiž jedinou zemí v Evropě, kde vláda totálně zastavila profesionální sport, jinak se všude hraje, někde bez diváků, někde i s diváky v omezeném počtu, to podle místních nařízení.
Kulturista Patrik Šerý má za sebou další povedený start v cizině. Vyrazil na světový závod IFBB…
Přípravu na nový soutěžní ročník zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc v pondělí 22. června. První…
Pavel Hapal zůstává. Prvoligový SK Sigma Olomouc oznámil obsazení postu trenéra pro nový soutěžní…
První letní posilou Sigmy Olomouc je islandský útočník Hilmir Rafn Mikaelsson z norského Vikingu…
V závěru minulého ročníku Chance Ligy zmizel znenadání ze základní sestavy SK Sigma Olomouc obránce…
Již 113. ročník Pražských primátorek přinesl bohatou medailovou radost sportovcům z Veslařského…