Czech Tour čeká nejtěžší ročník v historii a posun do elitní spol
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
foto: Petr Pelíšek
03. 06. 2020 - 17:19
Po duelech proti brněnské Zbrojovce měl tým SK Sigma Olomouc U 19 na programu další přípravný zápas. Na stadionu v Řepčíně měla devatenáctka za soupeře 1.FC Slovácko. A zvítězila o dvě branky.
V úvodu utkání byli aktivnější hosté, ale s přibývajícím časem se Sigma rozjela do obrátek a nakonec se dohrávalo s její drtivou převahou. A Slovácko mohlo být nakonec rádo, že prohrálo pouze o dvě branky.
„Nechci utkání hodnotit nějak kriticky, je to ještě takové syrové. Je znát, že pauza byla dlouhá a zápasové vytížení s míčem klukům chybělo. Takže nedostatky z hlediska spolupráce a organizace hry tam byly. Je pozitivní, že máme na čem stavět, vidím v týmu potenciál. A navíc máme dost prostoru do začátku sezony, abychom se dobře připravili,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Tomáš Janotka.
Další zápas hraje SK Sigma U 19 opět v Řepčíně v sobotu, bude to proti Pardubicím (11.00).
SK Sigma Olomouc U 19 – 1. FC Slovácko U 19 3:1 (2:1)
Branky: 21. Špatný, 41. Kašpárek, 52. Galus. Rozhodčí: Milek.
SK Sigma U 19: 1.poločas: Stoppen - Vítek, Černý, Sklenář, Judas – Raclavský, Vybíral, Fabianek, Hadaš, Špatný - Kašpárek. 2. pol.:Vitásek - Waclawik, Černý, Coufal, Slavíček - Nováček, Vymětalík, Mikulenka - Hadaš (62. Špatný), Galus, Vyhlídal. Trenér Tomáš Janotka.
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…