Kulturista Patrik Šerý získal v Římě pět medailí
Kulturista Patrik Šerý má za sebou další povedený start v cizině. Vyrazil na světový závod IFBB…
foto: Petr Pelíšek
29. 02. 2020 - 22:43
Ve druhém jarním kole celostátní ligy staršího dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 v Karviné. Zpět domů vezl dva body za výhru v penaltovém rozstřelu.
Sigma byla favoritem zápasu a po půl hodině hry šla do vedení, skóroval Malacka. Čtyři minut před přestávkou se domácím povedlo srovnat. A když se pak hostům nepodařilo proměnit žádnou další šanci a rozhodnout v řádné hrací době, kopaly se o druhý bonusový bod penalty. V těch se dařilo lépe Sigmě.
MFK Karviná U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 1:1 (1:1), na penalty 2:4
Branky: 41. Petrík -30. Malacka. Rozhodčí: Vojkovský – Macrineanu, Lukašík. ŽK: Kobza – Bednár, Malacka.
SK Sigma U 19: Stoppen - Twardzik, Bednár, Sklenář, Slavíček - Nováček, Vymětalík, Hausknecht (90. Javora) - Fiala (54. Hadaš), Galus, Malacka (79. Šidlík). Trenér Tomáš Janotka.
Kulturista Patrik Šerý má za sebou další povedený start v cizině. Vyrazil na světový závod IFBB…
Přípravu na nový soutěžní ročník zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc v pondělí 22. června. První…
Pavel Hapal zůstává. Prvoligový SK Sigma Olomouc oznámil obsazení postu trenéra pro nový soutěžní…
První letní posilou Sigmy Olomouc je islandský útočník Hilmir Rafn Mikaelsson z norského Vikingu…
V závěru minulého ročníku Chance Ligy zmizel znenadání ze základní sestavy SK Sigma Olomouc obránce…
Již 113. ročník Pražských primátorek přinesl bohatou medailovou radost sportovcům z Veslařského…