Czech Tour čeká nejtěžší ročník v historii a posun do elitní spol
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
foto: Petr Pelíšek
06. 03. 2022 - 12:17
První jarní zápas Moravskoslezské fotbalové ligy se týmu SK Sigma Olomouc B nepovedl. Cestu za plánovaným postupem do druhé ligy nezačalo béčko ideálně, prohrálo v Ostravě derby s Baníkem B.
Béčko šlo do derby s devíti hráči prvoligového áčka. Ovšem Hanáci měli vstup do utkání tragický. Nechali se domácí přitlačit a ti z toho vytěžili dvě slepené branky, skórovali dvakrát během jedné minuty. A Sigma mohla být jen ráda, že po chvíli třetí gól Ostravských neplatil pro faul. Ale domácím náskokem o dvě branky byl dán další ráz utkání. Sigmě už se nepovedlo s výsledkem nic udělat a prohrála. V závěru pak dostala ještě další gól. Prohru potom korigoval Piňa Mujica.
FC Baník Ostrava B – SK Sigma Olomouc B 3:1 (2:0)
Branky: 11. Jaroň, 12. Šín, 77. Smékal – 79. Piňa Mujica. Rozhodčí: Machálek – Volek, Vejtasa. ŽK: Murin, Boháč, Smékal – Langer, Vymětalík.
SK Sigma B: Stoppen – Slavíček, Poulolo, Greššák, Vepřek (80. Vymětalík) – Šíp (60. Grečmal), Slaměna (69. Pina Mujica), Spáčil, Langer, Uriča (60. Matoušek) – Fiala. Trenér Augustin Chromý.
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…
Po dvou domácích ztrátách budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc zase venku. Ve 29. kole Chance…
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…