
Zemřel Jaromír Czmero, dlouholetý olomoucký politik
Po krátké těžké nemoci zemřel ve čtvrtek 9. října bývalý náměstek primátora Olomouce, člen městské…
foto: Archiv redakce
18. 06. 2020 - 15:00
Už za týden, ve čtvrtek 25. června o půl šesté večer bude exprezident Václav Klaus besedovat v Divadle na Šantovce. Tématem bude mimo jiné současná koronavirová krize, o které bývalý prezident napsal knihu Karanténa. K účasti je nutná rezervace, kapacita sálu je omezená.
"Rádi bychom Vás pozvali na unikátní besedu s Václavem Klausem v Divadle na Šantovce. Ta se uskuteční příští čtvrtek 25.června v 17:30. Příležitost setkání a diskuze s bývalým českým prezidentem, kde tématem bude bezesporu kromě jiného také současná koronavirová krize, její ekonomické a společenské dopady. K tomuto tématu pan prezident představí svou novou knihu s názvem Karanténa: Přežije naše svoboda éru pandemie?," prozrazují pořadatelé besedy.
Pokud se chcete debaty s exprezidentem zúčastnit, je nutné rezervovat si předem sedadla. A to buď přes email info@divadlonasantovce.cz či na telefonním čísle 723 178 795. Pořadatelé rovněž upozorňují, že kapacita sálu je omezena.
Po krátké těžké nemoci zemřel ve čtvrtek 9. října bývalý náměstek primátora Olomouce, člen městské…
Vůně letního dne, smích dětí, tóny hudby, které se nesou nad loukou, a přátelská atmosféra, kde se…
Dokončit Michalské schody a následně se pustit do dalších schodů, které vedou do Výpadu od…
Přemyslovice - Jen pár kilometrů od sebe stojí rozhledny na vrcholu Strážná u Přemyslovic a na…
Olomouc - Aktivní senioři se mohou hlásit do dalšího ročníku vzdělávacího cyklu Blízká setkání…
„Na krála, pantáto, na krála! Máme krála chodobnyho, na všecke strane obranyho, ale pře tym…