Zde může být vaše reklama.

Podnikatelem roku v Olomouckém kraji je rodinná firma z Loštic

Podnikatelem roku v Olomouckém kraji je rodinná firma z Loštic

foto: Ernst & Young

18. 02. 2024 - 10:41

Prestižní ocenění Podnikatel roku v Olomouckém kraji si odnáší rodinná společnost BG7 Global z Loštic, která se již od 90. let zabývá vývojem a výrobou lehkých konstrukcí pro různá průmyslová odvětví. Firma tak postupuje do březnového republikového finále již 18. ročníku klání v Praze a v případě vítězství i mezi 60 nejlepších firem světa.

„Porotu složenou s předních českých podnikatelů oslovili majitelé firmy Brázdilovi způsobem, jakým dokázali společnost od začátku 90. let rozvinout. Ladislav Brázdil a jeho synové firmu postupně transformovali z původního družstva v silného podnikatelského hráče. Ten je dnes ve svém oboru významným konkurentem nadnárodních koncernů,“ vysvětlila Martina Kneiflová z poradenské společnosti Ernst & Young (EY), která soutěž po celém světě pořádá.

Porota dále ocenila přístup majitelů k zaměstnancům, nabídku vzdělávacích programů, školku s rozšířenou výukou jazyků nebo snahu využívat v co nejširší míře obnovitelné zdroje  energie. „To vedle výrazných byznysových úspěchů dělá z Brázdilových skutečné podnikatelské osobnosti,“ shrnula profil vítězů Kneiflová.  

O soutěži

EY Podnikatel roku je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé začínající podnikatele. Soutěž EY Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. V současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již téměř v 60 zemích na šesti kontinentech. Podrobnější informace naleznete na www.podnikatelroku.cz.

 

Další články